HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Bu site Nartest ve Altın Nokta Yayınevi matematik yazarlarından Metehan Gümüş tarafından oluşturulmuş ilkokul ve ortaokul matematik dokümanlarının ücretsiz olarak paylaşıldığı kar amacı gütmeyen bir sitedir. Paylaşılan dokümanlar ticari faaliyet dışında gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
Sitede sadece online test ve ödüllü sorulara katılabilmek için üyelik istenmektedir. Üyelik işlemlerinde tüm bilgileri girmeniz zorunlu değildir.

ONLİNE TESTLER

Bu bölümde yayınladığımız online testleri çözerek öğrendiğiniz konuları pekiştirebilirsiniz. Online testlerde başarılı olan öğrencilere sitede açık olarak yayınlanmayan ekstra beceri temelli PDF testleri hediye olarak verilecektir veya öğrenciler vereceğimiz hediyeler için bir çekiliş hakkı kazanacaktır.

DOKÜMANLAR

Bu bölümden herkese açık olarak ücretsiz yayınlayacağımız PDF dokümanlara ulaşabilirsiniz. Kazanım testleri, konu anlatım dokümanları, beceri temelli testler, yazılılar, matematik posterleri ve daha fazlası için bu bölümü takip ediniz.

ÖDÜLLÜ SORULAR

Zaman zaman yayınlayacağımız ödüllü soruları cevaplayarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Ödüllü soruların cevapları ve kazananlar facebook, instagram sosyal medya hesaplarımızda ve sitedeki BLOG kısmında duyurulacaktır. Ödüllerin elinize sağlıklı bir şekilde ulaşabilmesi için sizinle irtibat kuracağımız mail adresi veya telefon bilgilerinin sistemimizde kayıtlı olması gerekmektedir.

SON BLOG YAZILARI